Klienci o mnie

Coaching i mentoring jest dla mnie podstawową metodą pracy z klientami. Jego niedyrektywny, otwierający na nowe możliwości charakter i towarzysząca temu procesowi atmosfera akceptacji i wsparcia, uwalnia kreatywną energię niezbędną w procesie zmiany. Jako działający od lat coach i mentor wiem, iż w każdym z nas jest ogromny potencjał i zasoby, umożliwiające nie tylko zawodowy sukces ale też życie "pełnią życia".

Aby zilustrować jak wygląda praca ze mną jako mentorem i coachem, poprosiłem kilku moich ostatnich klientów o opinię.

Zapraszam do współpracy
Piotr W. Kowalski


* * * * *

W przeszłości miałam okazję pracować z wieloma coachami i każdy z nich reprezentował inny styl i inne podejście do coachingu jako takiego oraz różne przygotowanie merytorycznie i wcześniejsze doświadczenie zawodowe.Z Piotrem odbyliśmy kilkanaście sesji coachingowych i jestem pod wrażeniem otwartości i bezpośredniości w podejściu Piotra.

Piotr ma wieloletnie doświadczenie biznesowe i zarządcze, ale też jest osobą o wielkiej ciekawości poznawczej i dociekliwości. Jego stale poszerzana wiedza, dogłębne studiowanie warsztatu oraz refleksje i wnioski z własnych życiowych doświadczeń czynią go wiarygodnym i przekonywającym coachem, wnikliwym i słuchającym, przy czym jednocześnie nie unika on zadawania odważnych pytań swojemu coachee. Ten styl bardzo mi odpowiada bo zmusza mnie-coachee do pełnej szczerości z samą sobą i do wytężonej nad sobą pracy.

- Justyna Bukowska

* * * * *

I can highly recommend Piotr Kowalski for his professional coaching abilities.
Earlier this year I was confronted with an awkward and personal business dilemma which was fundamental to our company's future. There seemed to be no easy or attractive option to choose. The decision weighed on me. In attempting to reconcile the best of two evils, I called on Piotr, who I know be an experienced and astute business manager and a good listener. Piotr's skill lies not in giving easier answers but in asking crucial questions. These questions encourage the coachee to formulate his or her own clear and well defined conclusions. I was rather surprised to find that, in the course of one coaching session, I managed to derive an seemingly obvious and commonsense action plan - and to take full ownership of the decision process. The plan helped to save me a significant sum of money.

Thank you, Piotr.
Matthew O'Shaughnessy

* * * * *

Spokojny, głęboki i odważny. Coach który towarzyszy, konfrontuje z własnymi ograniczeniami i pomaga wzrastać. Staje przy kliencie, dając cierpliwość, empatię i zaciekawioną uważność.

Anna Komierowska

* * * * *

...Jeżeli szukasz partnera, który będzie Cie wspierał w poszukiwaniu i uwalnianiu Twoich możliwości, odważnie kroczył z Tobą poprzez zmiany i zarażał Cię swoją mądrością, siłą i energią - to właśnie znalazłeś, Piotr jest właściwą osobą, którą znalazłeś w odpowiednim miejscu i czasie. Dziękuję Ci Piotrze za pracę i za to że byłeś ze mną w podróży, kiedy dorastała aż odnalazłam siebie...

Katarzyna Orzeszek

* * * * *

Coaching prowadzony przez Piotra to produkt najwyższej jakości. Rzadko spotyka się coacha z tak ogromnym doświadczeniem zawodowym i życiowym, jak on. Jest przy tym osobą, która ciągle udoskonala swój warsztat. Dzięki profesjonalizmowi i autentycznej pokorze połączonej z ciekawością nieustannie się uczy i szuka nowych ścieżek. I wszystkie te zasoby Piotr kładzie przed klientem i pomaga je wykorzystać. To tak, jakby się dostało do ręki kluczyki do wymarzonego modelu luksusowego auta – najwyższej jakości technologia, doświadczenie i rzemieślnicza perfekcja stają do twojej dyspozycji, byś mógł dojechać tam, gdzie chcesz, a sama podróż jest niezwykłą przygodą.

Aleksandra Włodarczyk

* * * * *

Trafiłem do Piotra Kowalskiego kilka miesięcy temu w trudnym momencie mojego życia rodzinnego i zawodowego. Praca z Piotrem uświadomiła mi , że istnieje wyjście z mojej sytuacji. Pomógł mi poprzez umiejętną rozmowę i bardzo konkretne pytania wybrać optymalne rozwiązania. Techniki którymi się posługuje i które mi przekazał służą mi do dzisiaj i bardzo je cenię.

Jakub Żeligowski

* * * * *

Sesje coachingu z Piotrem są fantastyczną i fascynującą pracą nad osiąganiem wyznaczonego celu. To proces, w którym brana jest pod uwagę całość człowieka, proces w którym ważne są również uczucia i emocje. Równolegle mam okazję pracować nad sobą na wielu płaszczyznach, co daje mi ogromną inspirację na co dzień. Dziękuję Ci Piotrze za towarzyszenie i pomoc w moich przemianach.

Marek Baliński

* * * * *

Coaching z Piotrem był dla mnie dużym przeżyciem. Przygotował mnie do nowych wyzwań oraz pozwolił rozwinąć zdobyte dotychczas umiejętności. A wszystko to w atmosferze pełnego zrozumienia, ciepła i akceptacji. W czasie sesji wyraźnie czuje się klimat bezpieczeństwa, zaufania, spokoju. Odczuwa się mocne zaangażowanie coacha w twoje sprawy, gdyż dla Piotra każda sesja jest równie ważna jak i dla Ciebie. Dzięki temu staje się kimś bliskim, a Ty czujesz się swobodnie i pewnie. Piotr doskonale przygotowuje do nowych wyzwań, dzięki mądrze prowadzonej rozmowie rozświetla drogę we mgle. Jest wymagającym coachem. Zmusza do przemyśleń, czasami zapędza w „kozi róg” i stajesz wtedy „oko w oko” ze swoimi problem. Ale to dobrze, bo masz wtedy szansę rozprawić się z nim raz na zawsze, a jednocześnie cały czas ON przy Tobie czuwa.

Anna M. Łabuz

* * * * *

Coaching z Piotrem pozwolił mi zgłebić sedno problemu, który był dla mnie ważny. Wcześniej próbowałam sama rozwiązać swoje problemy, ale dopiero spotkania z Piotrem uświadomiły mi, że leczyłam "objawy" a nie dotarłam do sedna. Piotr pomógł mi odkryć drogę, którą powinnam pokonać. Poza całym profesjonalizmem, związanym z jego komepetncjami jako coach, Piotr jest fajnym człowiekiem wzbudzającym zaufanie. Przy nim w procesie coachingowym można poczuć się naprawdę bezpiecznie.

Ewa Gołębiewska-Krzyżan

^powrót

STRONA GŁÓWNA | MAPA STRONY | POLITYKA PRYWATNOŚCI | KONTAKT