Jakże często słyszy się opinię, iż korzystamy z usług coacha, ponieważ czujemy potrzebę osobistego rozwoju, szukamy zawodowego spełnienia bądź usiłujemy odnaleźć życiową misję. Tymczasem, w mojej ponad 20 letniej karierze doradcy, mentora i coacha, spotykałem zawsze klientów, którzy przychodzili z konkretnymi problemami. Oczekiwali efektywnej pomocy w postaci skutecznego i trwałego rozwiązania. Rozwój osobisty czy zawodowe spełnienie, były postrzegane jako istotne, ale faktycznie liczyło się tylko rozwiązanie konkretnego problemu.

W trakcie pracy często okazywało się, że postrzegany przez klienta problem to jedynie symptom, a efektywne rozwiązanie wymaga uwzględnienia zupełnie nowej perspektywy i bardzo indywidualnego podejścia. Klient skupiając się na problemie, najczęściej widzi go w sposób „jednowymiarowy”. Tymczasem moje doświadczenie pokazuje, iż wymagane jest spojrzenie uwzględniające również relację pomiędzy klientem a różnymi elementami jego otoczenia: zawodowego, osobistego, społecznego.

Umiejętność łączenia indywidualnych potrzeb ze strategią firmy jest podstawą naszego rozumienia celów zarządczego (executive) coachingu i mentoringu.
Naszą misją jest „wspieranie klientów w tworzeniu skutecznych i trwałych rozwiązań, umożliwiających realizację indywidualnych potrzeb oraz stabilny i rentowny rozwój firmy”.

Aby mieć pewność, że cel firmy jest realizowany w codziennej pracy z klientami działamy zgodnie zasadami określonymi w metodzie „Inspire”.
Gwarancją jakości naszej relacji z klientami są wartości „Inspire”.

STRONA GŁÓWNA | MAPA STRONY | POLITYKA PRYWATNOŚCI | KONTAKT